Bizim hikayemiz

müşterilerimize en iyi hizmeti vermek

Efes Butik Otel, Mustafa Çiplak'ın sahibi olduğu ve yönettiği bir aile işletmesidir.
Mustafa Çıplak, turizm ve seyahat alanında 35 yılı aşkın deneyime sahiptir ve özellikle konaklama ve otel işletmeciliğine odaklanmıştır.
Ayrıca turizm ve otel işletmeciliği alanında yüksek lisans derecesine sahiptir ve birkaç yıl Haliç Üniversiteleri Turizm Bölümü'nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak çalışmıştır.
Yurtdışında otel endüstrisinde, özellikle İngiltere'de çalışan Mustafa, uluslararası müşterinin ihtiyaçlarına benzersiz bir giriş yaptı.
Bu klasik tasarımlı otel, şirin bir kırsal köy olan Kirazlı'ya bakan bir çam ormanı içinde, kendi huzurlu bahçelerinin ortasında yer almaktadır.
Dolayısıyla Sardunya Travel, esas olarak özel ve aile turlarına odaklanan bu tür bilgilendirilmiş ve doğrudan iletişim yönetimi ile faaliyet göstermektedir.
Acente, seyahatlerinin başından sonuna kadar karşılanan tüm tur üyelerinin ihtiyaçlarıyla kişisel temasa yer bırakırken yüksek düzeyde profesyonellik sağlar.
Sahibi tarafından yönetilen küçük bir şirket olan Sardunya Travel, konaklamanız süresince 24 saat kişisel iletişim sunabilmektedir.
Mustafa Çıplak Bey'i dilediğiniz zaman rezervasyon talebiniz için veya konaklamanız süresince +90 534 206 05 81 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Neden Bizim otelimizi seçmelisiniz?

Otelimizin sahipleri bu işe yıllarını vermiş, akademik eğitim almış ve teorik olarak bu işte uzmanlaşmış kişilerdir. Misafirlerine kendi hizmetlerini sunuyorlar.