Otelimiz ve İşletmemiz

Otelimiz, Sahibi Mustfa Çıplak ve eşi Fulya Çıplak tarafından işletilmektedir.

Mustfa Çıplak Otelcilik ve Otel işletmeciliği konusunda Yüksek öğrenim yapmış ve 25 yılı aşkın bu konuda tecrübesi bulunmaktadır. Bir Dönem Golden Horn Üniversiteside öğretim görevlisi olarak görev almıştır.

Mustafa Çıplak Üniversite lisans eğitimi aldıkdan ve Istanbulda çeşitli tesislerde çalışdıkdan sonra, Yüksek lisans için Ingiltereye gitmiş; Hem dilini geliştirmek hemde yüksek lisansını tamamlamak için 5 yıl süreyle ingilterede kalmıştır.

Yurda göndükden sonra Istanbulda Otelcilik deneyimini pekiştirmek için çeşitli tesislerde çalışmış ve 9 yıl kadar sektörde yöneticilik yapmıştır. Kazdandığı tecrübe deneyimini kendi işletmesinde kullanmak için Efes Butik Oteli inşa ettirmiş yaklaşık 10 senedir eşi birlte işletmecilik yapmaktadırlar./p>

Mustafa Çıplak aynı zamanda Turizmin diğer kolu olan acentecilik alanında da tecrübesi ile Sardunya Travel ile acentecilik hizmetleri vermektedir. Sardunya Travel Yerli yabanci misafirlere, özel turlar, transferler ve paket turları düzenlemektedir.

Hizmetlerimiz
  • Otel İşletmeciliği
  • Yemek Kursları
  • Şehir Turları
  • Bölge Hakkında Bigi
  • Hava limanı transferleri

Sardunya Travel Sehayat Acentesi

İşletmemiz bünyesinde faliyet gösteren acentemiz Sarduna Travel Kültür ve Turizm Bakanlığına Bağlı A grubu Seyahat Acentesidir

Acentimizde, Bölgemizde ve Tüm Türkiye çapında, Özel Turlar, Paket Turlar, Havaalanı transferleri, Mavi Yolculuk, Uçak Bileti, Gemi Turları ve tüm turizm faaliyetlerinde hizmet vermektedir.