Organik Mutfak

Efes Butik Otel Restaurant

Her sabah kendi kümesimizden toplanan günlük taze yumurta bulabilirsiniz. Yemekler ev yemeği lezzetinde ve özenli bir servis ile konuklarımızın beğenisine sunulmaktadır

Efes Butik Otel in küçük fakat iyi donanımlara sahip bir mutfağı vardır. Kahvaltıların oldukça zengin; göze ve damak tadına hitap edebilmesine özen göstermekteyiz. Değişik yörelerden peynir çeşitleri, ev reçelleri, kendi arılarımızdan bal, zeytin çeşitleri, kuru meyveler, çay ve kahve çeşitleri sunulanlardan bazılarıdır... Kahvaltınızı restoranda, bahçede, teraslarda ya da odanızın konforunda alabilirsiniz.

Yemekler Otelin bahçesinde organik kurallara göre yetiştirilen ürünlerden ve Kirazlı Köyü nün de zaten meşhur olduğu organik sebze ve meyvelerin ve de yörede toplanan doğal ot çeşitlerinin kullanımı ile hazırlamaktayız. Balık, Et , kümes hayvanları bölgede günlük taze temin edilmektedir. Otelimizde konaklamalar oda ve kahvaltı olarak fiyatlandırıldığı için, öğlen ve akşam yemekleri ekstradır. .

Aynı zamanda Kirazlı , köy sofraları ile de meşhur olduğundan konuklarımız için alternatif yeme içme seçenekleri sunmaktadır.

Örnek Menülerimiz